Poduszka ciążowa do spania i karmienia Typ U – przewodnik

poduszka ciążowa typ U firmy Babyuniverse

Wprowadzenie

Poduszka ciążowa rogal typu U to niezastąpione wsparcie dla przyszłych mam. Jej unikalny kształt i odpowiednie wypełnienie sprawiają, że jest to produkt wielofunkcyjny, dostosowuje się do potrzeb kobiet w ciąży, po porodzie i podczas karmienia piersią. W tym przewodniku przyjrzymy się bliżej temu produktowi, jego zaletom, zastosowaniom i dlaczego warto go mieć w swojej wyprawce.

Dlaczego warto wybrać poduszkę ciążową rogal typu U?

 1. Wielofunkcyjność: Poduszka ciążowa rogal typu U to wszechstronny wybór. Można ją wykorzystać jako:
  • Podporę do spania: Dzięki specjalnemu kształtowi poduszki można ją swobodnie przekręcać z boku na bok, bez konieczności przekładania. To idealne rozwiązanie dla przyszłych mam, które uwielbiają zmieniać pozycję podczas snu.
  • Kojec dla dziecka: Po porodzie poduszka może służyć również do karmienia jak i usypiania maluszka.
  • Podporę do karmienia piersią: Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, poduszka ułatwia komfortowe karmienie piersią.
 2. Wyprofilowanie: Specjalny kształt rogala pozwala na swobodne przekręcanie się z boku na bok. To idealne rozwiązanie dla kobiet w ciąży, które mają trudności z wygodnym spaniem.
 3. Odpowiednie wypełnienie: Wypełnienie z certyfikowanej kulki silikonowej pierwszego gatunku doskonale dopasowuje się do ciała, wspierając ułożenie kobiety na lewym boku. Zwiększa to dopływ krwi do płodu i zapewnia zdrowy sen.
 4. Antyalergiczność: Wypełnienie poduszki ciążowej rogal typu U jest antyalergiczne, co jest bardzo ważne dla przyszłych mam.
 5. Komfort: Poduszka odciąża plecy, ramiona i szyję kobiety, łagodzi wysiłek i ułatwia spanie. Jest to największa z poduszek ciążowych na rynku, co daje jeszcze więcej komfortu.

Jak korzystać z poduszki ciążowej rogal typu U?

poduszka ciążowa typ U firmy Babyuniverse
 1. Spanie: Poduszka umożliwia wygodne spanie na lewym boku, co jest wręcz wskazane dla przyszłych mam. Dzięki temu można zminimalizować dolegliwości związane z ciążą, takie jak ból pleców czy ucisk na żołądek.
 2. Karmienie piersią: Podczas karmienia piersią poduszka zapewnia wygodne podparcie dla dziecka i mamy. Można ją wykorzystać w różnych pozycjach, aby zminimalizować napięcie mięśniowe i ból pleców.
 3. Relaks: Po porodzie poduszka może służyć do odpoczynku i relaksu zarówno dla matki, jak i dziecka.

Podsumowanie

Poduszka ciążowa rogal typu U to niezbędny element wyprawki dla przyszłych mam. Dzięki niej można cieszyć się spokojnym snem, a także zminimalizować dolegliwości związane z ciążą i karmieniem. Jej wszechstronność i wygoda sprawiają, że jest to produkt godny polecenia.

Poduszka dostępna w sklepie www.babyuniverse.pl z darmową wysyłką.

top